Plakaty

Plakat to rodzaj druku większego formatu, który kiedyś wykorzystywany był głównie w celach informacyjnych. Obecnie to ciekawa i chętnie wybierana szczególnie przez młodych ludzi forma sztuki. Warto zauważyć, iż coraz większa grupa artystów, pragnąca trafić do jak największej ilości odbiorców, sprzedaje swoje dzieła w formie plakatów. Daje to możliwość zakupienia w atrakcyjnej cenie prawdziwych arcydzieł, które będą mogły zdobić urządzane przez nas przestrzenie o charakterze mieszkalnym, jak również wnętrza użytkowe, takie jak kawiarnie czy restauracje, a także biura lub hotele. Plakaty na zamówienie mogą przybierać minimalistyczną lub bardziej zaawansowaną formę. Mogą przedstawiać różnego rodzaju grafiki - zwierzęta, rośliny, architekturę, ludzi - a także prezentować motto bądź konkretne słowo. Dzięki świadczonym przez nas usługom mogą Państwo zaprojektować plakat idealnie dopasowany do konkretnych preferencji. Oferujemy plakaty do wydruku, których maksymalna długość krótszego boku wynosi 160 cm, a minimalna 1 cm.

Plakat ze zdjęcia lub gotowa grafika - plakaty do wydruku o nieograniczonych możliwościach
Plakaty na zamówienie drukowane są na papierze bardzo dobrej jakości, którego gramatura wynosi 205 g/m2. Jesteśmy otwarci na wszystkie oczekiwania naszych klientów, dlatego podejmujemy się realizacji zarówno plakatów z gotowych grafik, jak i Państwa własnych zdjęć. Każde zdjęcie ma możliwość indywidualnego kadrowania. Galerię, którą udostępniamy naszym klientom, podzieliliśmy na kategorie tematyczne, wśród których należy wyróżnić takie, jak: architektura, ludzie, abstrakcja, pejzaż, technologia, podróże, tekstury, tła, a także wiele innych. Plakaty na zamówienie to ciekawa i stosunkowo tania forma dekoracji, którą można często zmieniać według uznania, zmieniając tym samym charakter całego wnętrza. Jesteśmy przekonani, że wśród przygotowanych przez nas propozycji każdy z Państwa - zarówno dorośli, jak i dzieci - znajdzie idealny plakat ze zdjęcia dla siebie.

Plakaty na zamówienie - ciekawa forma ściennych dekoracji do każdego pomieszczenia
Jeżeli pragną Państwo w interesujący, oryginalny sposób zaaranżować jakiekolwiek wnętrze, plakaty do wydruku z pewnością okażą się przysłowiowym "strzałem w dziesiątkę" i pozwolą uczynić każde pomieszczenie wyjątkowym. Plakat ze zdjęcia można powiesić bezpośrednio na ścianie, jak również oprawić w ramę lub antyramę. Dobrze dobrana rama będzie stanowić element dekoracyjny sam w sobie i dodatkowo upiększy każdy plakat. Plakaty do wydruku można również umieszczać na tablicach magnetycznych lub w sklepowych witrynach. Wielu zwolenników nowoczesnych, niebanalnych rozwiązań umieszcza plakaty również na stojakach lub półkach. Ta ciekawa, ciesząca się coraz większym zainteresowaniem forma dekoracji z pewnością przypadnie do gustu również Państwu. Plakat ze zdjęcia można wydrukować w dowolnym formacie i idealnie dopasować jego rozmiar oraz charakter do każdego miejsca. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich propozycji znajdujących się w przygotowanej przez nas galerii. Jesteśmy przekonani, że każda zainteresowana osoba znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie. Zarówno zwolennicy nieśmiertelnej klasyki, jak i entuzjaści nowoczesnych, nieco abstrakcyjnych wzorów mogą liczyć na propozycje zaprojektowane w bliski im sposób. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług, a także przystępne ceny plakatów. Jesteśmy pewni, że polecane przez nas dekoracje spełnią Państwa oczekiwania i pozytywnie zaskoczą.