Plakaty na zamówienie - odmień swoją ścianę!

Plakat, jako druk dużego formatu, kiedyś wykorzystywany był wyłącznie w celach informacyjnych, dzisiaj jest rodzajem rzemiosła, formą sztuki. Coraz więcej artystów, chcąc trafić do większej liczby odbiorów swojej twórczości, sprzedaje wydruki obrazów w formie plakatu. W ten sposób możemy nabyć w niskiej cenie piękne arcydzieło. Plakat na zamówienie może mieć także formę minimalistczną, ukazywać jedynie zarys postaci, modne w ostatnich latach motto lub konkretne słowo. Możemy dowolnie zaprojektować wielkość naszego plakatu na zamówienie z założeniem, że jego maksymalna długość krótszego boku będzie wynosić 160cm a minimalna 1cm.

Plakaty na ścianę są drukowane na dobrej jakości papierze o gramaturze 205g/m2. Plakat możemy zamówić z własnego zdjęcia lub wybrać gotową grafikę z profesjonalnej galerii zdjęciowej. Każde zdjęcie w zależności od rozmiaru ma możliwość kadrowania. Dla wygody klientów galeria jest podzielona na działy tematyczne takie jak ludzie, architektura, pejzaż, abstrakcja, podróże, technologia, tła i tekstury oraz inne. Plakat na zamówienie to niedroga forma dekoracji, którą możemy bezkarnie często wymieniać wraz ze zmianą aranżacji wnętrza, pory roku czy zainteresowań. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dla dzieci w pokoju sprawdzi się bajkowa postać, planety lub zdjęcie idola.

Plakat na ścianę to nieograniczone możliwości wyboru i aranżacji we wnętrzu. Plakat możemy powiesić bezpośrednio na ścianie lub oprawić w antyramę bądź ramę. Odpowiednio dobrana rama będzie stanowić dodatkowy element dekoracyjny i wydobędzie charakter, kolory naszego plakatu na ścianę. Możemy eksperymentować wedle uznania, mały plakat można także powiesić na tablicy magnetycznej, lub witrynie sklepowej. Plakaty w ramie w nowoczesnych wnętrzach często stoją na podłodze lub półce. Wygląda to bardzo efektownie. Wiele osób wykorzystuje plakaty na zamówienie, jako sposób wydruku swoich zdjęć, dzięki temu powstają wydruki dużego formatu, obrazujące naszych bliskich czy ulubione krajobrazy. Plakat do doskonały pomysł na prezent dla każdego. Plakaty na ścianę stanowią alternatywę dla obrazów oraz innych dekoracji ściennych. Plakaty na zamówienie są wykorzystywane w domowych wnętrzach, ale także w instytucjach, firmach, lokalach usługowych lub gastronomicznych. Nadają wnętrzu uroku i charakteru, z ich pomocą możemy stworzyć niepowtarzalne miejsce z charakterem i klimatem.