Naklejki na zamówienie - na ścianę i meble

Naklejki na ścianę to bardzo popularny od lat trend w aranżacji wnętrz. Wybierany początkowo przez młode osoby zaskarbił sobie zainteresowanie ludzi w każdym wieku. Naklejki na zamówienie pozwalają nam bez kosztownych remontów zmienić nasze otoczenie. Występują w formie napisu czy sentencji, jako modna naklejka na ścianę. Ciekawy wzór naklejki na meble może nadać nowoczesny charakter wyposażeniu mieszkania. Naklejka na meble może całkowicie odmienić nasze stare meble bez konieczności ich wymiany. Interesujące formy sprawdzą się, jako humorystyczny akcent. Powielane wzory możemy przykleić na ścianę w zastępstwie tapety. Bardzo modne są ananasy, kropki, krople wody lub gwiazdki. Naklejka na zamówienie może eksponować nasze zainteresowania, hobby, zamiłowania. Może być wspomnieniem z podróży bądź upamiętniać ważne dla nas wydarzenie. Odpowiednia do każdego pomieszczenia, do kuchni, salonu, sypialni lub pokoju dziecięcego.

Aplikacja naklejki jest niezwykle prosta, nie wymaga specjalistycznych narzędzi i umiejętności. Jest alternatywą dla fototapety czy obrazów, jednak nie musimy kupować do nich ani kleju lub drogiej ramy. Stanowi łatwy i szybki sposób na zmianę pomieszczenia. Projektując naklejkę na zamówienie, możemy wykorzystać własne zdjęcie lub skorzystać z profesjonalnej galerii zdjęć pogrupowanej tematycznie, dzięki czemu możemy znaleźć najbardziej odpowiadający nam wzór. Naklejki są pogrupowane tematycznie, więc z łatwością można znaleźć interesujący nas motyw. Rozmiar naklejki na ścianę lub na meble możemy wybrać w momencie tworzenia projektu, podając wysokość i szerokość. Mamy do wyboru dwa rodzaje materiałów, z których jest wykonana naklejka, jest to folia samoprzylepna biała, mat bądź połysk.

Naklejki matowe mają gładką, satynową powierzchnię, nie odbijają światła oraz nie powodują powstawania refleksów świetlnych w przeciwieństwie do powierzchni z połyskiem. Ich wygląd sprawia wrażenie głębszego nasycenia kolorów. Naklejki na zamówienie mogą mieć dodatkowo wybrane wykończenie. Laminat mat lub połysk, cięcie po obrysie, czyli bez białego tła bądź frontstick, umożliwiający przyklejenie naklejki na wewnętrznej stronie szyby. Nasza oferta naklejek na zamówienie trafi w gusta najbardziej wymagających klientów. Idealne na ścianę lub na meble czy inne miejsca. Wyszukane grafiki, napisy, szkice lub wzory, pozwolą zaaranżować oryginalne, niespotykane wnętrze, w którym będą się Państwo czuli komfortowo, a jego wygląd stale będzie zachwycał.