Fototapety na ścianę na wymiar

Chcesz oryginalnie udekorować ścianę i odmienić wnętrze? Doskonale trafiłeś! W ramach naszych usług realizujemy zamówienia na fototapety. Oferujemy wykonanie fototapety na ścianę z dopasowaniem na wymiar. Fototapety na wymiar oraz tapety 3D to idealne rozwiązanie do zmiany wnętrza Twojego domu, biura, restauracji czy hotelu. Dzięki ogromnym zasobom naszej galerii fotografii możesz prosto i szybko wybrać zdjęcie na ścianę odpowiadające Twoim preferencjom. W naszej galerii znajdują się zdjęcia architektury, natury, pejzaży, roślin, zwierząt oraz innych kategorii. Dla dzieci świetnie sprawdzają się bajkowe zdjęcia i motywy. Jeśli chcesz nadać swojemu wnętrzu indywidualnego charakteru, możesz wybrać zdjęcie z własnych zasobów, a my stworzymy z niego fototapetę na wymiar. Fototapety na wymiar drukowane są w najnowocześniejszej technologii druku, dzięki czemu gwarantujemy zachowanie ostrości i trwałości kolorów oraz bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu. Umieszczając niezwykłą fototapetę na ścianę, zmienisz swoje wnętrze w galerię sztuki. Tapety 3D również stają się coraz bardziej pożądanym wystrojem wnętrz. Dzięki możliwości wydrukowania fototapety na wymiar określony przez Ciebie, łatwo dopasujesz wybrany przez siebie model do swoich potrzeb i zmienisz swoje wnętrze, dokładnie tak, jak chcesz. Cena fototapety uzależniona jest od wybranego rozmiaru oraz materiału. Oferujemy kilka rodzajów fototapety:

Lateksowa

Wykonana z gładkiego papieru lateksowego, specjalnie wzmacnianego, dzięki czemu nie przepuszcza kleju. Jest matowy, lekko satynowy oraz wodoodporny. Materiał jest trwały i wytrzymały, zarówno w czasie montażu, jak i użytku dzięki wysokiej gramaturze 212 g/m2. Fototapetę na ścianę montuje się prosto. Wystarczą standardowe narzędzia do tapetowania. Przy zastosowaniu fototapety w miejscach użyteczności publicznej, zalecamy laminowanie druku specjalnym laminatem zabezpieczającym przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi. Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety to 133 cm.

Papierowa

Powlekana na podkładzie fizelinowym szybko schnie, a jakość zadruku jest fotorealistyczna. Tłoczona powierzchnia wykończona w lekkim połysku. Dostępna w 2 strukturach wykończenia powierzchni: fototapeta sand - drobny piasek oraz fototapeta stucco - tynk. Posiada atest niepalności B1. Aplikację na ścianę wykonuje się standardowymi narzędziami do kładzenia tapet. Nadaje się do pokrywania nierównych powierzchni oraz wymaga mocnego kleju do tapet. Aplikacja tapety jest trudniejsza, a klej powinien być zaaplikowany tylko na ścianę. Maksymalna szerokość brytu to 126 cm, a gramatura 350 g/m2.

Papierowa gładka PCV free

Tapeta papierowa, bardzo gładka. Nie zawiera PCV, dzięki czemu ma właściwości oddychające i bezzapachowe. Fototapety łatwo montuje się samodzielnie, posiadają zaaplikowaną warstwę kleju, dzięki czemu z łatwością zamontujesz ją sam bez wsparcia fachowców. Klej aktywuje się, a następnie, bez problemu usuwa za pomocą wody. Fototapety są matowe, trwałe odporne na blaknięcie oraz ognioodporne - klasa A. Papier o gramaturze 176 g/m2, a maksymalna szerokość jednego brytu to 133 cm.

Tapeta fizelinowa

Fototapeta fizelinowa jest gładka, o gramaturze 220 g/m2. Powstaje w wyniku połączenia, za pomocą polimerów, specjalnej celulozy z włókniną. Jest wolna od PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Aplikację na ściany dokonuje się za pomocą standardowych narzędzi do kładzenia tapet. Jakość zadruku jest fotorealistyczna. Klasa ochrony przeciwpożarowej fototapety zgodna z normą DIN EN 13501-1. Posiada atest higieniczny PZH, certyfikat Oeko-Tex 100 oraz oznaczenie CE. Można łatwo usunąć bez pozostawiania śladów po zakończeniu eksploatacji.