Fototapety

Fototapety to idealne rozwiązanie do zmiany wnętrza Twojego domu, biura, restauracji czy hotelu. Dzięki wielomilionowej galerii fotografii możesz w prosty i szybki sposób dobrać fototapety na każdą ścianę – bajkowe fototapety dla dzieci, fototapety do sypialni czy kuchni. Możesz wybrać również grafikę z własnych zbiorów zdjęć, co sprawi, że Twoje wnętrze nabierze indywidualnego charakteru.

Fototapety na wymiar drukowane są w najnowocześniejszej ekologicznej technologii druku co gwarantuje zachowanie ostrości i trwałości kolorów a także bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu. Oryginalne motywy na fototapecie zmienią zwykłe ściany w prawdziwą galerię sztuki!

Dzięki możliwości wydrukowania fototapety w określonym przez Ciebie rozmiarze łatwo dopasujesz wybrany wzór do własnych potrzeb i będziesz miał fototapetę dokładnie taką jaką chcesz.

Cena fototapety zależy od wybranego materiału oraz rozmiaru.

 

Oferujemy fototapety:

LATEKSOWA

Gładki papier lateksowy, specjalnie wzmacniany, dzięki czemu nie przepuszcza kleju. Matowy, lekko satynowany, wodoodporny. Wysoka gramatura 212 g/m2 gwarantuje trwałość i wytrzymałość materiału fototapety podczas montażu i użytkowania. Przyjazny w procesie montażu na ścianie. Instalacja z wykorzystaniem standardowych narzędzi do tapetowania (konieczność dokupienia kleju do fototapety). Przy zastosowaniu fototapety lateksowej w miejscach użyteczności publicznej (sklepy, restauracje, puby, salony), w kuchni, łazience czy w przedpokoju, polecamy laminowanie wydruku specjalnie do tego przeznaczonym laminatem zabezpieczającym przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi. Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety to 133 cm.

PAPIEROWA POWLEKANA NA PODKŁADZIE FIZELINOWYM

Fototapeta papierowa powlekana PCW na podkładzie fizelinowym. Szybkoschnąca i o fotorealistycznej jakości zadruku. Tłoczona powierzchnia wykończona w lekkim połysku. Dostępna w 2 strukturach wykończenia powierzchni: - fototapeta sand – drobny piasek, - fototapeta stucco – tynk. Posiada atest niepalności B1. Przeznaczona do aplikacji na ściany za pomocą standardowych narzędzi do kładzenia tapet. Zastosowanie dla pokrycia nierównych powierzchni. Wymaga mocnego kleju do tapet (najlepiej klej gotowy, nie w proszku do rozrabiania wodą). Fototapety trudniejsze w aplikacji, klej powinien być zaaplikowany tylko na ścianę. Maksymalna szerokość brytu to 126 cm. Gramatura 350 g/m2.

PAPIEROWA GŁADKA PCV FREE

Bardzo gładka fototapeta papierowa. Nie zawiera PCV, dzięki czemu ma właściwości oddychające i bezzapachowe. Fototapety te przeznaczone są do samodzielnego montażu, posiadają zaaplikowaną warstwę kleju, dzięki czemu ich montaż może się odbyć bez konieczności zaangażowania fachowców. Klej aktywuje się i potem bez problemu usuwa za pomocą wody. Matowa, trwała, odporna na blaknięcie, ognioodporna (klasa A_). Papier o gramaturze 176 g/m2. Maksymalna szerokość jednego brytu to 133 cm.

TAPETA FIZELINOWA

Gładka fototapeta flizelinowa o gramaturze 220 g/m2. Powstała z połączenia, za pomocą polimerów, specjalnej celulozy z włókniną. Nie zawiera PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Przeznaczona do aplikacji na ściany za pomocą standardowych narzędzi do kładzenia tapet. Fotorealistyczna jakość zadruku w technologii lateksowej.

- klasa ochrony przeciwpożarowej zgodnie z normą DIN EN 13501-1 -PDF
- możliwość zalaminowania folią matową lub połyskującą
- oddychająca
- łatwa do usunięcia bez pozostawiania śladów po zakończeniu eksploatacji
- atest higieniczny PZH – PDF
- certyfikat Oeko-Tex 100 – PDF
- oznaczenie CE – PDF

 

Maksymalna szerokość brytu 145 cm (fototapety o większej szerokości będą podzielone na równe pionowe części).